Próbaidő – az elkésett azonnali hatályú megszüntetés

Kérdés: Háromhavi próbaidő kikötésével határozatlan idejű munkaviszonyt létesítettünk munkavállalónkkal. Cégem még a 3 hónapos időkorláton belül levélben tájékoztatta a betegállományban lévő munkavállalót, hogy munkaviszonyát azonnali hatállyal megszüntetjük. A címzett már a próbaidő lejártát követően, a postán vette csak kézhez levelünket. Jogszerűnek tekintető-e a munkaviszony megszüntetése, hiszen levelünket még március végén, a próbaidő alatt postáztuk?
Részlet a válaszából: […] ...adják át. A közlés egyébként akkor is hatályos, ha az átvételt azérdekelt megtagadja vagy szándékosan megakadályozza; erről azonbanjegyzőkönyvet kell felvenni. A kérdésben szereplő esetben hiába történt meg apostára adás még a próbaidő alatt, a közlés, a...[…]
Tovább a válaszhoz Válaszadás: 2008. június 9.
1
16
17