Rendelkezésre állási támogatás

Kérdés: Önkormányzatként évente közfoglalkoztatási tervet kell készítenünk. Ebben tudomásunk szerint 2009. január 1-jétől fel kell tüntetni a rendelkezésre állási támogatásban részesülő személyeket. A nyilvántartott álláskeresők közül kik, és milyen feltételekkel részesülhetek rendelkezésre állási támogatásban?
Részlet a válaszából: […] ...megkötött álláskeresésimegállapodásba foglaltakat, illetőleg közmunkában, közhasznú munkában vagyközcélú munkában (együtt: közfoglalkoztatásban) vesz részt. Az említettálláskeresőt rendelkezésre állási támogatás arra az időtartamra illeti meg,amikor...[…]
Tovább a válaszhoz Válaszadás: 2009. február 2.
1
4
5