1. cikk / 124 Köznevelési patthelyzet
2. cikk / 124 Munkaidő- és bérelszámolás külföldi kiküldetés esetén
3. cikk / 124 Jelenléti adatok – a munkaidő-nyilvántartás alapja
4. cikk / 124 Munkáltató tájékoztatási kötelezettsége a jogviszony megszűnése után
5. cikk / 124 Munkaszüneti napok külföldi kiküldetés esetén
6. cikk / 124 Régióvezető – felelősség a jogellenes intézkedés következményeiért
7. cikk / 124 Közigazgatási szakvizsga letételének határideje és a szülési szabadság
8. cikk / 124 Rendkívüli munkavégzés vagy kiküldetés
A Kttv. 96. §-ának (1) bekezdésére figyelemmel elrendelhető-e rendkívüli munkavégzés, ha a munkavégzés helyszíne nem a munkahelyen van? Esetleg ez már kiküldetésnek minősül?
9. cikk / 124 Képzésen való részvétel
Munkaszerződéstől eltérő foglalkoztatásnak (kiküldetésnek) minősül-e az, ha a munkáltató arra kötelezi a munkavállalóját, hogy vegyen részt egy olyan képzésben, amelyre a munkaszerződésében rögzített munkahelytől eltérő helyen kerül sor? Melyek a jogkövetkezményei annak, ha a munkáltató a munkaszerződéstől eltérő foglalkoztatás mértékét túllépi? Munkavállalói oldalon például csak az utasítás megtagadása jöhet szóba, vagy esetlegesen más jogkövetkezmény is? Lehet-e ennek foglalkoztatásfelügyeleti jogkövetkezménye, illetve vizsgálja-e a munkaszerződéstől eltérő foglalkoztatás törvényi korlátját a foglalkoztatásfelügyeleti hatóság?
10. cikk / 124 Hivatali út vagy kiküldetés
Az Eszjtv., a Kjt. vagy az Mt. hatálya alá tartozó munkavállaló esetében mit lehet "hivatali útnak" vagy mit lehet "kiküldetésnek" tekinteni? Hogyan lehet megkülönböztetni a "hivatali utat" a "kiküldetéstől"?